ВЕРОИЗПОВЕДАНИЯ в БЕРКОВИЦА

РЕГИСТЪР НА МЕСТНИТЕ ПОДЕЛЕНИЯ НА ВЕРОИЗПОВЕДАНИЯТА ОБЩИНА БЕРКОВИЦА

 

Дата Наименование седалище Ръководен орган
14.01.1994г. Обединена Божия църква С.Бързия ,ул.Петрохан №36 Станимир Петков Станев- председател
30.11.1994г. Обединена Божия църква С.Замфирово,ул.Пирин №2 Петрана Дамянова Кръстева – председател
20.01.1996г. Обединена Божия църква Гр.Берковица,кв.Раковица,ул.Свобода №53 Румен Николов Илиев – председател
18.12.1996г. Божия църква в гр.Берковица Гр.Берковица,ул.Туристическа №2 Илия Петров Савов- председател
       
       
       
28.03.1997г. Евангелска баптиска църква Гр.Берковица,кв.Раковица,ул.Лале №28 Иван Николов Захариев – пастир
13.01.1998г. Евангелска баптиска църква Гр.Берковица,пл.Свобода №9 Жоел Широн – председател
04.10.2000г. Българска Божия Църква гр.Берковица Гр.Берковица Николай Костадинов Паунов – председател
08.11.2000г. Евангелска баптиска църква с.Боровци С.Боровци Борислав Тодоров Найденов – отговорник
10.11.2000г. Българска божия църква в гр.Берковица кв.Раковица гр.Берковица кв.Раковица Камен Петров Петров – пастор
18.03.2002г. Евангелска Петдесятна Църква с.Замфирово С.Замфирово Красимир Николов Кръстев- председател
09.08.2002г. Евангелска Петдесятна Църква „Свети дух“ гр.Берковица   Красимир Николов Кръстев – председател
12.12.2002г. Евангелска Баптиска църква гр.Берковица Гр.Берковица,кв.Раковица Иван Николов Захариев – гл.пастир
28.05.2003г. Обединена Божия църква -2, гр.Берковица Гр.Берковица,кв.Раковица Румен Николов Илиев
15.10.2003г. Евангелска Баптиска църква „Вяра, Надежда, ,Любов“ Гр.Берковица,ул.Вяра №4 Председател Жоел Широн
24.10.2003г. Евангелска Баптиска църква с.Боровци С.Боровци Борислав Тодоров Найденов – председател
24.10.2003г. Първа Евангелска Баптиска църква Гр.берковица,кв.Раковица Петко Йотов Николов – председател
       
05.07.2007г. „Свободна Апостолска църква на Петдесятница“ Гр.Берковица, кв.Раковица,ул.Свобода №36 Камен Петров Петров – председател
02.09.2008г. Божия църква в България Гр.Берковица, ул.Казаните №14 Николай Костадинов Паунов – презвител
14.02.2011г. Църквата на адвентистите от седмия ден „ Берковица“ Гр.Берковица,ул.Тимок №4 Александър Кръстев Богданов- председател
12.10.2014г. Християнска църква Възкресение Христово Гр.Берковица,ул.Синия Вир №19 Станимир Петков Станев – председател

 

05.03.2015 Апостолско сдружение – Иисус завинаги С.Замфирово, ул.Христо Михайлов №18 Петър Георгиев Георгиев – председател

 

04.12.2017г. Евангелска петдесятна църква- с.Замфирово С.Замфирово Никола Кръстев Николов- председател
09.02.2018г. Апостолско служение Иисус –Бъдеще и Надежда С.Замфирово Петър Георгиев Георгиев – презвитер

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.